İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifika Programı, B Sınıfı İş Güvenliği Yükselme Kursu, A Sınıfı İş Güvenliği Yükselme Kursu, C Sınıfı İş Güvenliği Kursu, Giresun, İş Yeri Hekimliği Kursu, Diğer Sağlık Personeli Kursu, Giresun Üniversitesi, Giresun, Ordu, Trabzon, Samsun Türkiye'nin her yerinden kursumuza katılabilirsiniz.

Misyon & Vizyon

Misyonumuz: Bireylerin, toplumsal ihtiyaçlara yönelik olarak hayat boyu öğrenme gereksinimlerini karşılamaktır. Toplumsal ve kültürel değerlere sahip zamanı yararlı şekilde değerlendiren kişisel gelişimi ve toplumun ihtiyaçlarını zenginleştirmeye yönelik Üniversitemizin kamu, özel sektör ve uluslararası kurum ve kuruluşlarla işbirliği geliştirmek ve ülke ekonomisine katkı sağlayacak işgücünün becerilerini geliştiren çeşitli programlar sunmaktır.

Vizyonumuz: Değişen ulusal ve uluslararası ihtiyaçlara uyum sağlayabilen, bireysel gelişimlerine katkıda bulunmak ve topluma ekonomik, sosyal ve eğitim ihtiyaçlarını karşılayan yüksek kaliteli, ekonomik ve öğrenen odaklı programlara erişim fırsatı sağlamaktır.